Děláme kompletní projekční , architektonickou a inženýrskou činnost od přípravy stavby až po obstarání stavebního povolení, provedení tendru, autorského dozoru, konzultací apod. Naší specializací je také kromě jiného projektování hotelů, kde máme vice než 15 let zkušeností.

Každou zakázku , kterou přijmeme od začátku až do konce realizace řídí hlavní architekt. Projekt a realizace je pod jednou kontrolu. Dáváme velký důraz na společné pečlivé projednání investičního záměru s klientem před zahájením projekční činnosti.Šetříme čas a peníze.  Snahou naší práce je smysluplné investiční zhodnocení stavby či záměru klienta.  Každý náš návrh musí splňovat funkčnost a vytvářet architekturu která souvisí s prostředím místa. Stavbu umíme navrhnout od celku až po interiérový detail.  V průběhu projektování,schvalování a realizace stavby jsme vždy na straně klienta.

Zkušenost – 20 let intenzivní činnosti v projektování a realizaci staveb. Máme dlouhodobou architektonickou a projekční spolupráci na různých stavebních investicích v celkovým rozsahu investic již cca 2,3 miliardy Kč.